Slaglåsgevär

Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, 2 st, 1800-tal, varav ett m/1815-49 kortat för jakt, längd ca 120-138, kultång medföljer

Slitage, skador och lagningar

694181

2019-11-04