Ostrongafflar Frankrike

Ostrongafflar Frankrike
Ostrongafflar Frankrike
Ostrongafflar Frankrike
Ostrongafflar Frankrike
Ostrongafflar Frankrike
Ostrongafflar Frankrike
Ostrongafflar Frankrike
Ostrongafflar Frankrike
Ostrongafflar Frankrike
Ostrongafflar Frankrike
Ostrongafflar Frankrike
Ostrongafflar Frankrike

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

OSTRONGAFFLAR, (12), silver, Frankrike, tidigt 1900-tal, skaft i bakelit, i schatull inskriven "Huitres"

Bruksslitage, 1 gaffel böjd

694209

2019-10-29