Wilhelm Kåge Vas Surrea

Wilhelm Kåge Vas Surrea
Wilhelm Kåge Vas Surrea
Wilhelm Kåge Vas Surrea
Wilhelm Kåge Vas Surrea
Wilhelm Kåge Vas Surrea
Wilhelm Kåge Vas Surrea
Wilhelm Kåge Vas Surrea
Wilhelm Kåge Vas Surrea
Wilhelm Kåge Vas Surrea
Wilhelm Kåge Vas Surrea

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILHELM KÅGE, vas, "Surrea", Gustavsberg, omkring 1940-tal, stengods, vitglaserad, märkt Gustavsberg Kåge Surrea, höjd ca 33,5 cm

Lagning vid toppen

694215

2019-10-29