Eva fåtölj

Eva fåtölj
Eva fåtölj
Eva fåtölj
Eva fåtölj
Eva fåtölj
Eva fåtölj
Eva fåtölj
Eva fåtölj
Eva fåtölj
Eva fåtölj
Eva fåtölj
Eva fåtölj
Eva fåtölj
Eva fåtölj

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRUNO MATHSSON, ett par fåtöljer, Eva, med armstöd, stomme i formböjd bok, klädsel i sadelgjord, 1900-talets andra hälft, Brännmärkt Mathsson by DUX, sitthöjd ca 35 cm

Skador: Slitage, ställvis hårt, fläckar, ett armstöd slipat

694247

2019-11-03