Bruno Mathsson fåtölj
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Mina", ett par fåtöljer, 1900-talets andra hälft, Dux, böjträ i bok, klädsel av sadelgjord, brännmärkt ´´Bruno Mathsson Design Made in Sweden´´, sitthöjd ca 35 cm
Fläckar, slitage, ett bakben med missfärgning
694250
2019-11-03