Bruno Mathsson fåtölj

Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Mina", ett par fåtöljer, 1900-talets andra hälft, Dux, böjträ i bok, klädsel av sadelgjord, brännmärkt ´´Bruno Mathsson Design Made in Sweden´´, sitthöjd ca 35 cm

Fläckar, slitage, ett bakben med missfärgning

694250

2019-11-03