Claes Thell vas

Claes Thell vas
Claes Thell vas
Claes Thell vas
Claes Thell vas
Claes Thell vas
Claes Thell vas
Claes Thell vas
Claes Thell vas
Claes Thell vas
Claes Thell vas

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CLAES THELL, vas, glasyr med järnoxid, signerad och daterad Thell -72, höjd ca 19 cm

Bruksslitage

694255

2019-10-29