Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CLAES THELL, vas, glasyr med järnoxid, signerad och daterad Thell -71, höjd ca 19 cm
Bruksslitage
694260
2019-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här