Gunnar Wallin digital print

Gunnar Wallin digital print
Gunnar Wallin digital print
Gunnar Wallin digital print
Gunnar Wallin digital print
Gunnar Wallin digital print
Gunnar Wallin digital print

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR WALLIN (född 1936): "Lunds Järnvägsstation", signerad och numrerad a tergo Gunnar Wallin 1/20, 1980-tal, digital print, bildmått ca 29x39 cm

694284

2019-10-27