Blomlåda

Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMLÅDA, blandstil, 1900-talets mitt, betsad björk samt insats i koppar, höjd ca 66, samt 90x26 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage,

694287

2019-10-29