Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOLGLASÖGON, 4 st, Dolce & Gabbana, Bottega Veneta, Chanel samt Georgio Armani
Brukjsslitage samt mindre repor, askar med skador
694294
2019-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här