Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SOLGLASÖGON, 4 st, Dolce & Gabbana, Bottega Veneta, Chanel samt Georgio Armani
Zustandsbeschreibung
Brukjsslitage samt mindre repor, askar med skador
694294
2019-10-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner