Solglasögon

Solglasögon
Solglasögon
Solglasögon
Solglasögon
Solglasögon
Solglasögon
Solglasögon
Solglasögon
Solglasögon
Solglasögon
Solglasögon
Solglasögon

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SOLGLASÖGON, 4 st, Dolce & Gabbana, Bottega Veneta, Chanel samt Georgio Armani

Zustandsbeschreibung

Brukjsslitage samt mindre repor, askar med skador

694294

2019-10-27