Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YEMISI WILSON (född 1968): Självporträtt, signerad och daterad a tergo 19 4/8 98, olja på duk, ca 52x38 cm, oramad
Krackeleringar
694298
2019-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här