Yemisi Wilson oljemålning

Yemisi Wilson oljemålning
Yemisi Wilson oljemålning
Yemisi Wilson oljemålning
Yemisi Wilson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YEMISI WILSON (född 1968): Självporträtt, signerad och daterad a tergo 19 4/8 98, olja på duk, ca 52x38 cm, oramad

Krackeleringar

694298

2019-10-27