Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VASER, 6 st, Strömbergshyttan, flerfärgat glas, underfongsteknik, signerade Strömberg resp. Strömbergshyttan samt olika nummer, höjd 14-27 cm
En med mindre fotringsnagg
694304
2019-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här