Yngve Ekström Lamino fåtölj
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
3 500 SEK
Kuvaus
YNGVE EKSTRÖM, "Lamino", fåtölj, 1900-talets andra hälft, formgivningsår 1956, Swedese, stomme i ek med armstöd i teak, klädsel i mörkbrunt tyg, sitthöjd ca 42 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, mindre repor och märken, renoverad och kompletterad
694337
Päivämäärä:
2019-10-29