Yngve Ekström Lamino fåtölj

Yngve Ekström Lamino fåtölj
Yngve Ekström Lamino fåtölj
Yngve Ekström Lamino fåtölj
Yngve Ekström Lamino fåtölj
Yngve Ekström Lamino fåtölj
Yngve Ekström Lamino fåtölj
Yngve Ekström Lamino fåtölj
Yngve Ekström Lamino fåtölj
Yngve Ekström Lamino fåtölj
Yngve Ekström Lamino fåtölj

Klubbat för:

3 600 SEK

Arviointi

3 500 SEK

Kuvaus

YNGVE EKSTRÖM, "Lamino", fåtölj, 1900-talets andra hälft, formgivningsår 1956, Swedese, stomme i ek med armstöd i teak, klädsel i mörkbrunt tyg, sitthöjd ca 42 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, mindre repor och märken, renoverad och kompletterad

694337

Päivämäärä:

2019-10-29