Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
LENNART ROSENSOHN (1918-1994), profiler, akvarell på papper, signerad Rosensohn samt daterad 1988, motivmått ca 24x20 cm
694350
2019-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här