Lennart Rosensohn Akvarell

Lennart Rosensohn Akvarell
Lennart Rosensohn Akvarell
Lennart Rosensohn Akvarell
Lennart Rosensohn Akvarell

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994), profiler, akvarell på papper, signerad Rosensohn samt daterad 1988, motivmått ca 24x20 cm

694350

2019-11-17