Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARDY STRÜWER (född 1939): "Rainbowhunter", signerad och daterad Ardy S III 83 Paris, olja på duk, ca 19x24 cm
694357
2019-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här