Byrå med stenskiva gustaviansk stil
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, fanerat med dekor i intarsia, fasad kolmordsmarmor, mässingsbeslag, höjd 75,5, 98,5x47,5 cm, nyckel saknas, märkt svensk möbelindustri 145
Ytskador
694361
2019-10-27