Byrå med stenskiva gustaviansk stil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, fanerat med dekor i intarsia, fasad kolmordsmarmor, mässingsbeslag, höjd 75,5, 98,5x47,5 cm, nyckel saknas, märkt svensk möbelindustri 145

Ytskador

694361

2019-10-27