Byrå med spegeluppsats nyrenässans

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ med spegeluppsats, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerat i valnöt och rot, höjd 216, 105x55 cm, nyckel finns

Fanerskador

694362

2019-10-27