Klubbat för:
15 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
JUDITH JOHANSSON, matta, "Vrestörne" rölakan, monogramsignerad JJ, mått ca 289x198 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bruksslitage, minimalt fläck
694375
2019-10-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner