Judith Johansson matta

Judith Johansson matta
Judith Johansson matta
Judith Johansson matta
Judith Johansson matta
Judith Johansson matta
Judith Johansson matta

Klubbat för:

15 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

JUDITH JOHANSSON, matta, "Vrestörne" rölakan, monogramsignerad JJ, mått ca 289x198 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bruksslitage, minimalt fläck

694375

2019-10-30