Matbord 1800-tal

Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1800-tal, furu, med klaffar, konturerad skiva, höjd ca 75, 118x133 cm

Brukslitage

694382

2019-10-29