Elis Eriksson

Elis Eriksson
Elis Eriksson
Elis Eriksson
Elis Eriksson
Elis Eriksson
Elis Eriksson
Elis Eriksson
Elis Eriksson
Elis Eriksson
Elis Eriksson

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ELIS ERIKSSON (1906-2006): Komposition i relief, signerad och daterad 55, gips, ca 25x125 cm

Färgbortfall

694389

2019-10-30