Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ELIS ERIKSSON (1906-2006): Komposition i relief, signerad och daterad 55, gips, ca 25x125 cm
Färgbortfall
694389
2019-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här