Bertil Vallien skål samt vas

Bertil Vallien skål samt vas
Bertil Vallien skål samt vas
Bertil Vallien skål samt vas
Bertil Vallien skål samt vas
Bertil Vallien skål samt vas
Bertil Vallien skål samt vas
Bertil Vallien skål samt vas
Bertil Vallien skål samt vas
Bertil Vallien skål samt vas
Bertil Vallien skål samt vas

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN, flaska/vas samt skål, Kosta Boda Ateljé, polykromt glas med randdekor, signerade "Kosta Boda B. Vallien Atelje 305840170" respektive Kosta Boda Atelje 305876001 B. Vallien", längd 12- 15 cm, höjd 8,5- 26,5 cm.

Smärre slitage.

694392

2019-11-04