Bertil Vallien skål samt vas
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL VALLIEN, flaska/vas samt skål, Kosta Boda Ateljé, polykromt glas med randdekor, signerade "Kosta Boda B. Vallien Atelje 305840170" respektive Kosta Boda Atelje 305876001 B. Vallien", längd 12- 15 cm, höjd 8,5- 26,5 cm.
Smärre slitage.
694392
2019-11-04