Kjell Engman vas samt ett par ljusstakar
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KJELL ENGMAN, vas/karaff samt ljusstakar, 1 par, polykrom glasmassa, signerade "Kosta Boda K. Engman 89152" samt "Kosta Boda K Engman 69142 respektive 69148", höjd 22- 31,5 cm.
Smärre slitage.
694394
2019-11-04