Kjell Engman vas samt ett par ljusstakar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL ENGMAN, vas/karaff samt ljusstakar, 1 par, polykrom glasmassa, signerade "Kosta Boda K. Engman 89152" samt "Kosta Boda K Engman 69142 respektive 69148", höjd 22- 31,5 cm.

Smärre slitage.

694394

2019-11-04