Rolf Palm vas Mölle

Rolf Palm vas Mölle
Rolf Palm vas Mölle
Rolf Palm vas Mölle
Rolf Palm vas Mölle
Rolf Palm vas Mölle
Rolf Palm vas Mölle
Rolf Palm vas Mölle
Rolf Palm vas Mölle

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLF PALM (född 1930): vas, glaserat stengods, signerad samt daterad Palm - 1954, Mölle, höjd ca 14

Bruksslitage

694398

2019-10-29