Roland Svensson
2019-10-30
694402
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2+1), "Januaridag", "Isle of Cenna", Skärgårdsbild, signerade, 1 numrerad 20/35, ca 15x17, 14x9 cm