Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÖRAN WÄRFF, glasblock, Kosta, dekor av fåglar, signerad "Kosta 75690" WÄRFF", höjd 24 cm.
Nagg.
694409
2019-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här