Kjell Engman Kosta Boda Ateljé

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELL ENGMAN, flaska/vas, glas, Kosta Boda, Ateljé, signerad, daterad -92, numrerad 8210491/100, etikettmärkt, höjd 31 cm

694413

2019-11-02