Staffan Hallström akvarell

Staffan Hallström akvarell
Staffan Hallström akvarell
Staffan Hallström akvarell
Staffan Hallström akvarell
Staffan Hallström akvarell
Staffan Hallström akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Komposition med hus, signerad Staffan Hallström, akvarell, 15x30 cm

694437

2019-10-29