Oskar Bergman litografi

Oskar Bergman litografi
Oskar Bergman litografi
Oskar Bergman litografi
Oskar Bergman litografi
Oskar Bergman litografi
Oskar Bergman litografi
Oskar Bergman litografi
Oskar Bergman litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Vårlandskap med björkar, vitsippor och röda stugor, signerad och daterad i bladet O.B 1948, färglitografi, ca 52x38 cm

694442

2019-10-29