Albert Abbe oljemålning

Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT ABBE (1889-1966): Landskapsmotiv, signerad Alb Abbe, olja på duk, ca 37x50 cm

694443

2019-10-29