Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MINDRE SÅSSNIPA, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), konturerad kant, dekor av blomsterbukett i underglasyrblått, höjd ca 5, längd 12 cm
Nagg, hänkeln med stiftlagning
694451
2019-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här