Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALUTKANON, 1900-tal, Karl XI monogram, eldrör i brons, lavett i betsat trä, eldrörets längd ca 31 cm
Laddstock samt 1 st hjullås saknas, slitage
694452
2019-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här