Jakob Kulle oljemålning

Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAKOB KULLE (1838-1898): Interiör, signerad Jacob Kulle, olja på duk, 40x40 cm

Krackeleringar

694460

2019-10-29