Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅLFAT, 2 st., porslin, Kina, Kangxi (1662-1722) samt Qianlong (1736-1795), dekor i Imari samt underglasyrblått, diameter ca 27-35 cm
Båda med omfattande lagningar, nagg
694464
2019-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här