Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGLAR, 1-par, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal,bronserad samt förgylld ram mått ca 53x45 cm
Skadad dekor
694468
2019-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här