Väggspeglar 1-par

Väggspeglar 1-par
Väggspeglar 1-par
Väggspeglar 1-par
Väggspeglar 1-par

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

SPEGLAR, 1-par, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal,bronserad samt förgylld ram mått ca 53x45 cm

Skadad dekor

694468

2019-10-29