Richard Ohlson foto
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RICHARD OHLSON (samtida): "Kisima Farm, Kenya I", signerad, numerad och daterad på baksidan Richard Ohlson, 1/2, 2015. C-print silikonmonterad mot plast, 60x97.5 cm.
smärre rispa i ytan
694479
2019-11-10