Richard Ohlson fotografi
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RICHARD OHLSON (samtida): "Kisima Farm, Kenya II", signerad, numerad och daterad på baksidan Richard Ohlson, 1/2, 2015. C-print silikonmonterad mot plast, 60x97.5 cm.
smärre rispa på ytan
694482
2019-11-10