Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BLÄCKSTÄLL, silver, 1849, stämpad GF, vikt ca 295 g mått ca 18x9 cm
Ena bläckhornet saknar skål, äldre lagnngar, bucklor, nagg på blackhorn
694488
2019-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här