Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KASK samt SABEL, omkring 1900, för Stockholmspolisen, sabelfäste märkt Sthlm Stads Polis, beslag i mässing, sabelns längd ca 78 cm
Slitage och skador, en nit sknas på kask
694512
2019-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här