Bertil Vallien Kosta Boda

Bertil Vallien Kosta Boda
Bertil Vallien Kosta Boda
Bertil Vallien Kosta Boda
Bertil Vallien Kosta Boda
Bertil Vallien Kosta Boda
Bertil Vallien Kosta Boda
Bertil Vallien Kosta Boda
Bertil Vallien Kosta Boda
Bertil Vallien Kosta Boda
Bertil Vallien Kosta Boda
Bertil Vallien Kosta Boda
Bertil Vallien Kosta Boda

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERTIL VALLIEN, skulptur, glas, Kosta Boda, signerad, numrerad 98551, på lackerad trä- och metallsockel, etikettmärkt, skulpturens längd 38 cm (sockelns längd 39 cm), total höjd 24 cm

Sedvanligt ytslitage

694519

2019-11-03