Bertil Vallien Kosta Boda
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BERTIL VALLIEN, skulptur, glas, Kosta Boda, signerad, numrerad 98551, på lackerad trä- och metallsockel, etikettmärkt, skulpturens längd 38 cm (sockelns längd 39 cm), total höjd 24 cm
Sedvanligt ytslitage
694519
2019-11-03