Viivi von Schrowe-Kallio oljemålning

Klubbat för:

380 EUR

Utropspris

250 EUR

VIIVI VON SCHROWE-KALLIO (1892-1973) "Modell", signerad samt daterad Paris 1928, olja på duk, uppfodrad på pannå, 61x42 cm

694536

2019-11-06