Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, stomme i teak och armar mässing, kupor av glas, 1950/60-tal, höjd ca 55 cm, diam 55 cm
Bruksslitage
694540
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här