Philippe Starck Cassina Passion chair
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PHILIPPE STARCK, stol "Passion Chair", modell 248, Cassina, stomme i svart plast, ben i svartlackerat stål, sits i läder med knappar, sitthöjd 44, bredd 58 cm
Smärre slitage i form av repor på stommen
694544
2019-10-30