Philippe Starck Cassina Passion chair

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PHILIPPE STARCK, stol "Passion Chair", modell 248, Cassina, stomme i svart plast, ben i svartlackerat stål, sits i läder med knappar, sitthöjd 44, bredd 58 cm

Smärre slitage i form av repor på stommen

694544

2019-10-30