Karl Ens Papegoja

Karl Ens Papegoja
Karl Ens Papegoja
Karl Ens Papegoja
Karl Ens Papegoja
Karl Ens Papegoja
Karl Ens Papegoja
Karl Ens Papegoja
Karl Ens Papegoja
Karl Ens Papegoja
Karl Ens Papegoja
Karl Ens Papegoja
Karl Ens Papegoja
Karl Ens Papegoja
Karl Ens Papegoja

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

KARL ENS, porslin, figurin i form av papegoja, tyskland, tidigt 1900-tal, höjd ca 36 cm

Smärre slitage

694552

2019-10-30