Ljuskrona Italien

Ljuskrona Italien
Ljuskrona Italien
Ljuskrona Italien
Ljuskrona Italien
Ljuskrona Italien
Ljuskrona Italien
Ljuskrona Italien
Ljuskrona Italien
Ljuskrona Italien
Ljuskrona Italien

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSKRONA, stomme i förgylld och bemålad metall, 8 armar med ljuspunkter, polykroma sidenskärmar, 1900-tal, Italen, höjd 85, Ø 75 cm

Bruksspår, ej funktionstestad

694559

2019-10-29